Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Stawki za reefery wkrótce wrócą do poziomu sprzed pandemii, gdy zniknie premia za suszę

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Najnowsze dane o stawkach frachtu oceanicznego z Xeneta sugerują coraz większą "normalizację" rynku reeferów, przy czym stawki spot z Dalekiego Wschodu do Europy Północnej wróciły obecnie do poziomów sprzed pandemii. Oznacza to, że krótkoterminowe stawki reeferowe w tym handlu spadły z wysokiego poziomu prawie 16 000 USD per FEU w styczniu 2022 r. do około 2 300 USD per FEU obecnie.

Rynek

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem