Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Strajk Lufthansy zakłóci podróże lotnicze w Niemczech

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niemieckie narodowe linie lotnicze Lufthansa przygotowują się na potencjalne zakłócenia, ponieważ ich personel naziemny, reprezentowany przez związek zawodowy Verdi, planuje jednodniowy strajk w środę. Oczekuje się, że strajk wpłynie na operacje na kilku lotniskach, w tym we Frankfurcie, Monachium, Hamburgu, Berlinie i Düsseldorfie, potencjalnie wpływając na uczestników wydarzenia Fruit Logistica zaplanowanego w Berlinie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem