Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Subiektywna prognoza USDA dotycząca migdałów przewyższa oczekiwania branży

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Subiektywna prognoza migdałowa USDA, opublikowana 12 kwietnia, oszacowała zbiory migdałów w Kalifornii w 2023 r. na 2,50 mld funtów, co oznacza spadek o 3% w porównaniu z poprzednim sezonem, ale powyżej istniejących szacunków branżowych. USDA ustaliła plony na poziomie 1810 funtów/akr, w porównaniu z szacunkami Wonderful na poziomie 1731 funtów/akr i szacunkami Terra Nova Trading na poziomie 1650 funtów/akr.

Oszacowanie to odbiło się na sprzedawcach

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem