Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sucha Arabia Saudyjska chce poprawić poziom samowystarczalności

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Królestwie Arabii Saudyjskiej rolnictwo integrujące naturę lub regeneracyjne jest uważane za zrównoważony sposób na zwiększenie bezpieczeństwa żywnościowego. W swoim programie reform o nazwie Vision2030, kraj ten sformułował ważne plany dotyczące zwiększenia wykorzystania technologii, promowania rolnictwa ekologicznego i zwiększenia wykorzystania metod oszczędzania wody. Bezpieczeństwo żywnościowe jest priorytetem we wszystkich krajach Zatoki Perskiej.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem