Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Supermarkety uczestniczą w rządowym szczycie żywnościowym w obliczu ostrzeżeń o niepowodzeniu rynkowym

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Supermarkety zostały wezwane na szczyt pod numerem 10, aby przedyskutować, dlaczego ceny żywności nadal rosną, podczas gdy gospodarstwa domowe zmagają się z cotygodniowymi zakupami, a rolników nie stać na pokrycie kosztów. Wzrost cen żywności i napojów osiągnął najwyższy poziom od 45 lat, a inflacja wyniosła 19,2%. Jednocześnie wielu rolników i hodowców twierdzi, że ceny płacone im za

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem