Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Sytuacja w sektorze gastronomii regionalnej jest niezwykle trudna"

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tegoroczne zbiory na otwartym polu w Berkatal w północno-wschodniej Hesji były nieco poniżej średniej. "Nie mamy urządzeń nawadniających, dlatego musimy żyć z pogodą. Krótko mówiąc, w tym roku jest zbyt ciepło latem i zbyt mokro jesienią. Tak więc bez nawadniania staje się to coraz trudniejsze, ale jako firma średniej wielkości nie możemy sobie pozwolić na technologię nawadniania na dużą skalę", potwierdza.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem