Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Termin rejestracji dla początkujących na CPMA 2023 szybko się zbliża

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wcześniejsza rejestracja na Konwencję i Targi CPMA 2023 (CPMA 2023), które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia w Metro Toronto Convention Centre, kończy się 3 marca.

Członkowie branży są zachęcani do skorzystania z obniżonej stawki, aby zarejestrować się jako pełnoprawni delegaci i zaoszczędzić. Uczestnicy, którzy zakupią pełne przepustki delegatów, mają dostęp do wszystkiego, co wydarzenie ma do zaoferowania, w tym:

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem