Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Tosca mianuje lidera transformacji cyfrowej Nigela Lemmona nowym CIO

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tosca, globalny dostawca opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, powołał Nigela Lemmona na stanowisko dyrektora ds. informacji (CIO).

Nigel Lemmon

W tej roli Lemmon będzie kierował inicjatywami cyfrowej transformacji Tosca i wykorzystywał technologię do ulepszania usług zarówno dla wewnętrznych, jak i zewnętrznych interesariuszy. Będzie podlegał bezpośrednio szefowi Tosca

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem