Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Transnet w pełni skoncentrowany na radzeniu sobie z opóźnieniami

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Transnet SOC Ltd. (Transnet) wdraża szereg pilnych interwencji w celu rozwiązania zaległości w porcie w Durbanie i zmniejszenia zatorów w Richards Bay, aby zminimalizować wpływ na gospodarkę RPA.

Opóźnienia są spowodowane różnymi czynnikami, w tym niekorzystnymi warunkami pogodowymi i dostępnością sprzętu. Kierownictwo Transnet jest w pełni skoncentrowane na

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem