Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Transport Logistic 2023: pokonaj wyzwania dzięki zintegrowanej logistyce

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Covid-19 mógł doprowadzić społeczeństwo do zastoju, ale jedną rzeczą, której nauczyliśmy się podczas pandemii, jest to, że globalne łańcuchy dostaw nadal muszą się poruszać nawet w najbardziej ekstremalnych okolicznościach. Tak więc, podczas gdy personel logistyczny nie mógł spotkać się twarzą w twarz z powodu powszechnych ograniczeń, towary nadal przepływały na całym świecie, aby zaspokoić popyt konsumentów.

Życie po

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem