Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Turcja: 1500m2 wertykalnej farmy otwartej w znanym centrum handlowym

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ostatnio Plant Factory, turecki dostawca farm wertykalnych, otworzył farmę wertykalną o powierzchni 1500 m2 wewnątrz İstinyePark, popularnego centrum handlowego z siedzibą w Stambule, znajdującego się na piętrze -5.

"To pierwsza pionowa farma na skalę przemysłową w Turcji założona w centrum handlowym i jesteśmy bardzo dumni, że możemy odegrać w niej tak dużą rolę", mówi Halil Beşkardeşler, współzałożyciel i dyrektor generalny

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem