Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Turecka lira przekracza rekordowo niski próg w stosunku do dolara amerykańskiego

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Turecka lira spadła do rekordowo niskiego poziomu w stosunku do dolara amerykańskiego w czwartek, handlując ponad 19 lirami wśród lokalnej i globalnej niepewności. Po przekroczeniu poziomu oporu 19, jeden dolar stał po 19,01 liry o godzinie 02:00 czasu lokalnego (11:00 GMT). Waluta straciła około 70 procent swojej wartości w stosunku do greenbacka od początku 2022 roku. Turcy od dawna zmagają się

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem