Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Uprawy w Chatham-Kent rozpaczliwie potrzebują więcej słońca

2023-09-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według starszego agronoma Dale'a Cowana z AGRIS Co-operative Ltd., uprawy w Chatham-Kent doświadczyły nie tylko zbyt dużej ilości opadów, ale także zbyt małej ilości słońca. "Widziałem już tak mokre sezony. To, co jest nieco niezwykłe, to intensywność opadów deszczu" - powiedział Cowan. "Mieliśmy prawie dwa razy więcej opadów niż normalnie w miesiącach letnich".

Brak

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem