Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Utrata zdolności produkcyjnych na świecie zbliża się do normy sprzed pandemii

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas gdy wyzwania związane z pandemią zostały zapoczątkowane przez wyjątkowo duży wzrost popytu, prawdziwe wyzwanie pojawiło się, gdy ten wysoki wzrost popytu zatkał zaplecze, które z kolei zatkało porty, co z kolei doprowadziło do bezprecedensowego poziomu zatłoczenia statków. Kiedy statki nie poruszają się, nie przyczyniają się do zwiększenia zdolności przewozowej, a zdolność przewozowa statków nieżeglownych

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem