Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

VI Kongres Bioowocowy potwierdza odbicie w rozwoju rynku organicznego

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

6. międzynarodowy kongres na temat popytu ekologicznego, zrównoważonego rozwoju i innowacji został zorganizowany przez Eurofresh Distribution i IFEMA podczas Fruit Attraction 3 października 2023 roku. W wydarzeniu wzięli udział światowi eksperci i liderzy branży, w tym Michael Curran, FiBL, Miriam van der Waal, konsultantka w A-Insights, Sophie Pagnon, szefowa marketingu Ecoveritas i Steffen Reese,

...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem