Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"W 2024 r. cyfryzacja jest kluczem do radzenia sobie z utrzymującymi się wyzwaniami makroekonomicznymi"

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

sennder, cyfrowa firma spedycyjna w Europie, opublikowała drugi raport rynkowy European Road Freight 2023 Year in Review, koncentrujący się na kluczowych trendach kształtujących branżę w 2023 r., w oparciu o własne dane z sieci około 40 000 ciężarówek. Raport zawiera analizę krajobrazu branży transportu drogowego towarów wraz z prognozą trendów, które będą miały wpływ na branżę w 2023 roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem