Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

W Iranie rusza projekt akwaponiczny o wartości 950 tys. dolarów

2023-10-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Pierwsza jednostka akwaponiczna do hodowli ryb ozdobnych o zdolności do produkcji 35 tysięcy sztuk ryb została uruchomiona w regionie Ravand", podzielił się szef działu poprawy produkcji zwierzęcej administracji Kashan Agricultural Jihad w Iranie.

Szef Departamentu Poprawy Produkcji Zwierzęcej w Kashan Agricultural Jihad stwierdził: "Miasto Kashan

Jest jednym z największych miast w Iranie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem