Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"W pojedynkę idziesz szybciej; razem idziesz dalej"

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po wprowadzeniu marki Basstion Fruit, nazwanej na cześć polskiej firmy rodzinnej o podobnej nazwie, Basstion Fruit Sp. z o.o. podejmuje kolejne wyzwanie.

Historia tej firmy obejmuje dwa pokolenia i zawsze była bardzo postępowa. Macierzysta firma zajmująca się uprawą była jedną z pierwszych firm owocowych w Polsce z chłodnią ULO, sortownią Greefa

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem