Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Ważniejsze niż kiedykolwiek jest wiązanie przepływu towarów w celu zwiększenia efektywności"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W związku ze wzrostem stawek frachtowych i brakiem kierowców, sektor logistyczny nadal znajduje się pod znaczną presją. Jest to odczuwalne również w Fresh Logistics System Ltd (w skrócie FLS), spółce zależnej należącej w całości do Grupy Landgard, posiadającej łącznie sześć lokalizacji (Straelen-Herongen, Neu Wulmstorf, Wiesmoor, Geldern-Lüllingen, Halle i Achern) w Niemczech.

"Presja na

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem