Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wczesne pojawienie się nowego chińskiego imbiru w pierwszym tygodniu grudnia"

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Rynek imbiru doświadcza obecnie silnego popytu przy ograniczonych dostawach. Gerry Li z holenderskiej firmy Vision Fresh zauważa: "Rynek jest praktycznie pusty, a wraz z nadejściem chłodów popyt rośnie, co prowadzi do codziennych wahań cen". Li podkreśla, że kilka krajów pochodzenia boryka się z ograniczonymi dostawami, a sezon brazylijski dobiega końca.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem