Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wielka Brytania i Europa "krzyczą o cytrusy", ale wciąż więcej deszczu dla RPA

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Oczekuje się, że deszcz będzie się utrzymywał w zachodniej i wschodniej części Przylądka, ponieważ niż się przemieszcza. Śnieg spadł w górach Zachodniego i Wschodniego Przylądka.

"Biorąc pod uwagę niedawne opady deszczu i zwiększoną wilgotność gleby w niektórych częściach Przylądka Zachodniego i Wschodniego, sporadyczne obfite opady deszczu mogą zwiększyć prawdopodobieństwo powodzi" - zauważa południowoafrykańska służba meteorologiczna w komunikacie prasowym.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem