Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wielka Brytania i UE mają przypieczętować porozumienie w sprawie ram dla Irlandii Północnej

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Umowa między Wielką Brytanią a UE ma na celu ułatwienie handlu między Irlandią Północną a resztą Wielkiej Brytanii. Daje Zgromadzeniu Stormont więcej głosu w sprawie przepisów UE i została przyjęta z zadowoleniem przez większość partii Irlandii Północnej, ale Demokratyczna Partia Unionistów (DUP) pozostaje nieprzekonana i wciąż odmawia ponownego przystąpienia do podziału władzy.

Sekretarz Irlandii Północnej Chris Heaton-Harris powiedział, że partia -

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem