Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wielkość eksportu winogron stołowych z RPA -8% niższa niż w ubiegłym roku

2023-02-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Południowoafrykański przemysł winogron stołowych (SATI) w swojej najnowszej aktualizacji sezonu stwierdził, że wielkość eksportu jest o -8% niższa niż w tym czasie w zeszłym roku, z łączną liczbą 29,9 mln kartonów o ekwiwalencie 4,5 kg, które zostały wyeksportowane.

Szczytowe ilości są oczekiwane w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ różne odmiany dojrzewają, a ścisła współpraca z portem w Kapsztadzie pozostanie priorytetem.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem