Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Włoski innowacyjny system zarządzania uprawami hydroponicznymi

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nasz zautomatyzowany system zarządzania można zainstalować w ciągu zaledwie kilku minut, po prostu wiercąc dwa otwory w zbiorniku z pożywką, aby zmodernizować szklarnię tak, aby stała się zautomatyzowana i połączona. Nasz system wyróżnia się prostotą, wydajnością i niskimi kosztami w porównaniu z każdą inną technologią dostępną na rynku" - mówi Andrea Carloni, kierownik firmy Nido srl, która produkuje

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem