Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wpływ kryzysu w regionie Morza Czerwonego na stawki za pudełka szybszy niż w przypadku Covid-19

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kryzys na Morzu Czerwonym spowodował, że stawki frachtu oceanicznego wzrosły szybciej niż w pierwszych miesiącach pandemii Covid-19, ponieważ wielu spedytorów zostało poinformowanych, że niektóre z ich umów nie będą honorowane.

Xeneta, platforma do analizy porównawczej i wywiadowczej stawek frachtu oceanicznego, opublikowała dane, które ujawniają, że koszty wysyłki w kluczowych transakcjach z Dalekiego Wschodu do Europy wzrosły o ponad 200% w okresie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem