Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wspieranie partnerstw ziemniaczanych na rzecz bezpieczeństwa żywnościowego

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Światowy Kongres Ziemniaczany (WPC) Inc., poprzez swoją misję tworzenia sieci łańcucha wartości w ramach globalnej społeczności ziemniaczanej, oficjalnie przyjął Deklarację z Dublina: Fostering Potato Partnerships for Food Security.

Wracając do dyskusji z graczami z branży w ciągu ostatnich kilku kongresów, rozmach nabrał tempa wokół rozmowy o tym, jak WPC może pomóc w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem