Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wydłużony czas wysyłki z powodu konfliktów i globalnego ocieplenia testuje ograniczenia obecnych rozwiązań do monitorowania przesyłek"

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Najnowsza runda wyzwań, spowodowana różnymi czynnikami dla branży żeglugowej, pojawia się w momencie, gdy świat zaczął wychodzić z wysokich cen i opóźnień po pandemii. Podczas gdy niektóre stawki żeglugowe zaczęły się ponownie podwajać, a znaczny wzrost kosztów jest nieunikniony, rejsy odbywają się teraz wokół Przylądka Dobrej Nadziei, aby ominąć Morze Czerwone. Statki płacą również wiele milionów

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem