Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wyjątkowe wyniki roczne, pomimo wyraźnego spowolnienia działalności od czwartego kwartału

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

CMA CGM ujawniło swoje roczne wyniki finansowe za rok 2022. Najważniejsze z nich to: Przychody i zysk operacyjny w górę rok do roku. Rok przyspieszonego rozwoju Grupy, napędzany przez strategiczne przejęcia w całym łańcuchu wartości żeglugi i logistyki. Inwestycje mające na celu przyspieszenie transformacji energetycznej Grupy, wzmocnienie jej zaangażowania społecznego i wsparcie aktywów korporacyjnych w jej

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem