Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wzrost płacy minimalnej: błogosławieństwo czy obciążenie?

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Minister zatrudnienia i pracy, Thulas Nxesi, ogłosił w piątek nową płacę minimalną w dzienniku rządowym. Krajowa płaca minimalna, w tym dla pracowników rolnych, została podniesiona do R27,58 za godzinę od 1 marca 2024 roku. Jest to wzrost o 8,5% w porównaniu do płacy minimalnej wynoszącej R25,42 za godzinę do końca lutego. Wzrost ten jest o 2,5 punktu procentowego wyższy niż średnia

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem