Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Zarząd BayWa proponuje podwyższenie dywidendy oraz wypłatę dywidendy specjalnej

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zgodnie z oczekiwaniami, BayWa AG zamknęła rok finansowy 2022 ustanawiając nowe rekordy w przychodach i zyskach. W ten sposób firma kontynuowała znakomite wyniki biznesowe, które były już wskazywane w ciągu roku i z powodzeniem budowała dynamikę wzrostu z poprzednich lat pomimo licznych wyzwań stojących przed rynkiem. Notowana na SDAX Grupa odnotowała

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem