Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Zim Q4 zapowiada świetne Q$, ale 2023 będzie "niezwykle wymagający

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zim, dziesiąty co do wielkości przewoźnik oceaniczny na świecie, ogłosił duży wzrost zysków za czwarty kwartał i wypłacił wyższą niż oczekiwano dywidendę. Jednakże, stoi przed trudnym rokiem. Akcje spółki podskoczyły w poniedziałek na wieść o dobrych wynikach, skacząc aż o 25% w porannym handlu. Do końca dnia akcje oddały większość swoich zysków, zamykając się na poziomie 6,6%. Handel był intensywny, przy

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem