Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Złożony Światowy Indeks Kontenerowy Drewry wzrósł w tym tygodniu o 1,7%.

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Światowy indeks kontenerowy Drewry wzrósł w tym tygodniu o 1,7% do 1 790,60 USD za kontener 40-stopowy. Najnowszy indeks Drewry WCI wynoszący 1 790,60 USD za kontener 40-stopowy jest obecnie o 83% niższy od szczytowego poziomu 10 377 USD osiągniętego we wrześniu 2021 roku. Jest o 33% niższy niż 10-letnia średnia wynosząca 2684 USD, co wskazuje na powrót do bardziej normalnych cen, ale pozostaje o 26% wyższy niż średnia z 2019 r. (przed pandemią)

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem