Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zrównoważona transformacja przynosi wymierny rozwój gospodarczy

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Transformacja jest strategicznym filarem Fruit South Africa, obok dostępu do rynku, wzmocnionych relacji z rządem oraz zarządzania informacjami i komunikacji.

Fruit South Africa jest spółką non-profit i organem parasolowym dla stowarzyszeń zajmujących się świeżymi owocami w Afryce Południowej: Berries ZA, Citrus Growers' Association of Southern Africa (CGA), Fresh Produce Exporters'

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem