Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Związek zawodowy Sindicam rozpoczyna strajk z powodu złego stanu dróg prowadzących do terminali Portu Santos

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niezależny związek zawodowy kierowców ciężarówek w Brazylii, Sindicam, rozpoczął strajk 30 stycznia, powołując się na nieodpowiedni stan asfaltu na drogach prowadzących do terminali w porcie Santos i złe warunki w regionie Alemoa.

W komunikacie prasowym związek podkreślił pogarszający się stan regionu Alemoa, obszaru o dużym natężeniu ruchu ciężarówek. Twierdzili oni, że styczniowe ulewne deszcze spowodowały

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem