Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zysk brutto wzrósł o 4,9% do 3,5 mld USD

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sysco Corporation ogłosiła dziś wyniki finansowe za 13-tygodniowy drugi kwartał fiskalny zakończony 30 grudnia 2023 roku.

Kluczowe wyniki finansowe za drugi kwartał roku obrotowego 2024 obejmują następujące dane (porównania dotyczą tego samego okresu w roku obrotowym 2023): sprzedaż wzrosła o 3,7%; wolumen usług gastronomicznych w Stanach Zjednoczonych wzrósł o 3,4%; wolumeny lokalne w Stanach Zjednoczonych wzrosły o 2,9%; zysk brutto wzrósł o 4,9% do

3%.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem