Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Zysk Jumbo cierpi z powodu słabej ekspansji w Belgii

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Holandia: Zysk Jumbo cierpi z powodu chorej belgijskiej ekspansjiHolenderski detalista Jumbo opublikował rozczarowujące wyniki, ponieważ cierpi z powodu rosnących kosztów spowodowanych inflacją i strat związanych z rozpoczęciem działalności w Belgii. Rosnące ceny spowodowały spadek zadowolenia klientów, jak wynika z raportu rocznego firmy. Jumbo udało się osiągnąć rekordową sprzedaż w wysokości prawie 10,3 mld euro w 2022 roku (w tym sieć restauracji La

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem