Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

DBV/Treighausgassenken: "Niemcy ryzykują kary w miliardach".

2023-03-08 00:00

W dniu 13 marca Parlament UE będzie głosował nad porozumieniem z Radą i Komisją w sprawie zmiany tzw. rozporządzenia LULUCF. Rozporządzenie to reguluje rozliczanie CO2 z użytków zielonych, gruntów ornych i lasów w polityce klimatycznej UE. Ma ono stanowić, że obszar użytkowania gruntów, zmiany użytkowania gruntów i leśnictwa, który w języku angielskim określany jest jako

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem