Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

dvi krytykuje ustawę o opłacie specjalnej za jednorazowe opakowania z tworzyw sztucznych

2023-03-06 00:00

Dnia 2 marca 2023 roku Bundestag uchwalił specjalną opłatę na produkty wykonane z plastiku jednorazowego użytku, płatną od 2025 roku i opartą na ilości produktów wprowadzonych na rynek w poprzednim roku i ujętych w ustawie. Z sektora opakowań są to np. kubki do napojów i pojemniki na żywność. Niemiecki Instytut Opakowań (dvi) podtrzymuje swoje stanowisko,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem