Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

dvi: Niemiecki Kongres Opakowań rusza z kopyta

2023-03-02 00:00

Co płynie z Brukseli i Berlina? I które strategie zapłoną po "przełomie czasów"? Kiedy kadra kierownicza, liderzy biznesu i decydenci z całego łańcucha wartości opakowań spotkają się w Berlinie 30 i 31 marca 2023 r. na 18. Niemieckim Kongresie Opakowań, w centrum uwagi znajdzie się VUCA oraz działania regulacyjne krajowych i europejskich organów nadzoru

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem