Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Europejski Trybunał Obrachunkowy: Fundusze UE - luki w wykrywaniu, rozwiązywaniu i zgłaszaniu konfliktów interesów

2023-03-14 00:00

Mimo że istnieje zestaw zasad mających na celu zapobieganie konfliktom interesów przy korzystaniu z funduszy UE i zarządzanie nimi, istnieją luki w zakresie promowania przejrzystości i identyfikowania sytuacji zagrożenia. Taki jest wniosek z nowego sprawozdania Europejskiego Trybunału Obrachunkowego, które koncentruje się w szczególności na tym, jak problem ten jest rozwiązywany w dwóch największych

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem