Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Fyffes: Wszystkie farmy w Ameryce Łacińskiej uczestniczą w programach równości płci

2023-03-08 00:00

Fyffes twierdzi, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia celu równości płci, jakim jest 100% pracowników Fyffes w zakładach w Ameryce Łacińskiej do 2025 roku oraz 50% dostawców korzystających z programów równości płci. 22 zakłady Fyffes w Kostaryce, Hondurasie i Gwatemali, Belize i Ekwadorze poczyniły postępy dzięki wprowadzeniu specjalnych

zapobiegawczych programów.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem