Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Özdemir: "Partnerstwo na rzecz przyszłości z Kolumbią na rzecz zrównoważonego rolnictwa, bezpieczeństwa żywnościowego i pokoju".

2023-03-15 00:00

Niemcy i Kolumbia chcą zintensyfikować współpracę w sektorze rolniczym: Federalny minister żywności i rolnictwa Cem Özdemir i jego kolumbijska odpowiedniczka Cecilia López Montaño uzgodnili, że w przyszłości będą ściślej współpracować w kluczowych kwestiach zrównoważonej transformacji systemów rolniczych i żywnościowych. W Bogocie Özdemir i

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem