Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Zespri™ Kiwi z Nowej Zelandii prezentuje się na targach FRUIT LOGISTICA

2023-01-24 05:00

Po dwuletniej przerwie Zespri™ 2023 powraca z własnym stoiskiem na FRUIT LOGISTICA: Firma będzie się prezentować w Berlinie od 8 do 10 lutego

.

Według Zespri™, targi są idealną platformą do wymiany myśli z partnerami biznesowymi i handlowymi na temat nadchodzącego roku, ponieważ Zespri™ będzie również w tym roku wspierać swoich partnerów handlowych szeroko zakrojoną kampanią komunikacyjną. Dalsze informacje i oczywiście Kiwi będą dostępne dla dziennikarzy i klientów B2B bezpośrednio na stoisku Zespri™: Hall 27, F-31.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem