Puffin Produce dostarcza do Asdy żonkile na Dzień Świętego Dawida
Asda współpracuje z walijskim dostawcą Puffin Produce z siedzibą w Pembrokeshire, aby dostarczyć ponad 6 milionów łodyg ręcznie zbieranych i pakowanych żonkili Blas y Tir do ponad 30 sklepów w całej Walii przed Dniem Świętego Dawida, który przypada 1 marca.
Popyt na walijskie żonkile wzrasta w całej Walii w miarę zbliżania się Dnia Świętego Dawida, a sprzedaż wzrasta dziesięciokrotnie, jak twierdzi Puffin Produce. Świadczy to o zaciekłej lojalności
>.
Eurofruit to wiodący magazyn dla nabywców i dostawców świeżych produktów w Europie i na Bliskim Wschodzie.
Globalna sieć redaktorów, reporterów i korespondentów magazynu, publikująca dziesięć numerów rocznie, a także codzienne wiadomości online, zapewnia międzynarodowy handel owocami i warzywami informacjami i analizami, obejmującymi innowacje we wszystkich obszarach działalności.