Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

CGC domaga się "stanowczości" ze strony Hiszpanii i UE, aby zapobiec "nieodwracalnym" szkodom spowodowanym przez Francję w sezonie cytrusowym.

2024-02-01 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Kryzys wywołany przez francuskich rolników i jego rozszerzenie w ostatnich dniach na Belgię, a nawet Portugalię, wkracza w najbardziej krytyczną fazę, a szczyt europejski odbędzie się dziś w Brukseli wśród zamieszek. Sytuacja powstała po tygodniu blokad i dwóch tygodniach protestów w sąsiednim kraju grozi w ciągu zaledwie kilku dni "nieodwracalnymi szkodami" dla marszu rolników we Francji i Portugalii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

"Fruit Today" jest cennym źródłem informacji dla branży świeżych produktów. Jego celem jest połączenie producentów owoców z Europy Południowej z europejskimi kanałami dystrybucji i importu. Artykuły pokrywają cały łańcuch wartości handlu owocami i warzywami, a także firmami działającymi w branży. Magazyn ma roczny nakład 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych w krajach takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Holandia, Francja, Europa Wschodnia, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się poprzez bezpośrednie subskrypcje i bezpłatną dystrybucję na głównych europejskich targach handlowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem