Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Grupa autorska sieje na afrykańskiej ziemi

2023-01-25 16:00
Źródło: Fruittoday.com

Klimat panujący na tym terenie jest idealny, aby produkt mógł prawidłowo rosnąć, osiągając parametry jakościowe wymagane i określone przez markę. Melony i arbuzy uprawia się na otwartych polach, korzystając z niemal codziennego nasłonecznienia i gleby sprzyjającej produkcji tych samych produktów spożywczych. Marka wybrała te ziemie ze względu na odpowiednią kontrolę klimatu, której nie można uzyskać na hiszpańskich ziemiach w sezonie zimowym

Po kilku miesiącach przygotowywania ziemi pod uprawę nadszedł okres sadzenia, gdzie na licznych hektarach widać już małe pędy, które wkrótce zaowocują. Dlatego Grupo Autor spodziewa się, że warunki pogodowe będą idealne do uprawy melona i arbuza w Afryce, aby zebrać owoce o doskonałej jakości

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem