Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

LIDA Plant Research wprowadza na rynek linię BIOFORCE

2023-03-06 00:00
Źródło: Fruittoday.com

W skład tej gamy wchodzą takie produkty jak Rental Bioforce, o specjalnej formule opartej na kwasach humusowych z leonardytu i alg morskich wzbogaconych o wyselekcjonowane szczepy Trichoderma harzianum i Bacillus, a także inne rozwiązania takie jak Amonit i Trilobit.Korzyści i wyróżnienie na rynku.

BIOFORCE, spełnia ważny cel, jakim jest zapewnienie wyższego

wskaźnika wydajności

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem