Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Tomra prezentuje nową organizację i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji

2024-02-12 00:00
Źródło: Fruittoday.com

TOMRA Food zaprezentowała w Berlinie swoją nową, odchudzoną i usprawnioną strukturę organizacyjną, przedstawiła swoje rozwiązania w zakresie sortowania, klasyfikacji i pakowania oraz wprowadziła na rynek trzy nowe rozwiązania w zakresie sortowania i klasyfikacji oparte na sztucznej inteligencji.

Ogłoszenia zostały ogłoszone wczoraj na konferencji prasowej zorganizowanej na wystawie Fruit Logistica Berlin w Niemczech przez Haralda Henriksena,

Haralda Henriksena,

I Haralda Henriksena,

I Haralda Henriksena.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

"Fruit Today" jest cennym źródłem informacji dla branży świeżych produktów. Jego celem jest połączenie producentów owoców z Europy Południowej z europejskimi kanałami dystrybucji i importu. Artykuły pokrywają cały łańcuch wartości handlu owocami i warzywami, a także firmami działającymi w branży. Magazyn ma roczny nakład 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych w krajach takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Holandia, Francja, Europa Wschodnia, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się poprzez bezpośrednie subskrypcje i bezpłatną dystrybucję na głównych europejskich targach handlowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem