Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wywłaszczeni z parku Sagunt II grożą kolejnymi protestami

2023-03-17 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Wiec około 150 wywłaszczonych pracowników z Parc Sagunt II, na którego ziemi ma powstać fabryka Volkswagena, zebrał się w ten czwartek w Puçol, wspierany przez Walenckie Stowarzyszenie Rolników (AVA-ASAJA) i LA UNIÓ Llauradora, aby zaprotestować przeciwko "haniebnemu traktowaniu przez administracje w stosunku do rolników" i aby potępić, że "jeśli nie

to nie będą w stanie uzyskać ziemi pod fabrykę Volkswagena".

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem