Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – fotorelacja

2023-01-20 21:00
Źródło: Ogrodinfo.pl

Za nami 13. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach. Ciekawe wydarzenie, które przyciągnęło wielu odwiedzających.

W dniach 18-19 stycznia br. odbyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW) w Kielcach. Ogromne przedsięwzięcie organizatorów, które miało nie małe zawirowania przed samym wydarzeniem. Przypominamy, w grudniu otrzymaliśmy informację o zmianie lokalizacji z Nadarzyna do Kielc. Był spory zamęt, ale jak się okazuje, impreza zakończona sukcesem. W tym roku wydarzenie odwiedziło ponad 12 300 osób i, jest  to wynik lepszy niż niż podczas poprzedniej edycji.

Podczas tegorocznych targów TSW w Kielcach odbyły się ciekawe konferencje merytoryczne (warzywnicza, sadownicza, truskawkowa, malinowa, porzeczkowa oraz ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone), w każdym przypadku zgromadziły wielu słuchaczy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Ogrodinfo.pl
Ogrodinfo.pl

Ogrodinfo.pl to polski portal, który jest skarbnicą wiedzy dla profesjonalistów i pasjonatów ogrodnictwa. Znajdziemy tutaj niezwykle przydatne informacje dotyczące ochrony roślin, agrotechniki i nawożenia, które pozwolą na lepsze rozumienie różnych obszarów ogrodnictwa.

Sadownictwo w Ogrodinfo.pl to źródło rzetelnych informacji dla sadowników, dzięki któremu mogą oni poznać najnowsze newsy z branży oraz skorzystać z kompendium wiedzy dotyczącej prowadzenia i ochrony sadu. Warzywa to dział poświęcony warzywnictwu polowemu, w którym producenci warzyw mogą znaleźć najnowsze informacje dotyczące uprawy, techniki i ochrony warzyw polowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem